מכונה לספירה ואריזה בגלילים של מטבעות - LAC 17 - LAUREL

מכונה לספירת מטבעות LAC-17

מכונה לספירת מטבעות ואריזה בגלילים LAUREL LAC-17 מביאה חדשנות המבוססת על למעלה מ -50 שנות ניסיון בעיבוד מטבעות. תוכלו לחוות ביצועים גבוהים להפליא עם סדרת LAC-17 שלנו עם איכות יפנית מעולה.

כמו מוצרי LAUREL האחרים שלנו, סדרת LAC-17 עברה בדיקות איכות קפדניות על מנת לשמור על איכות גבוהה. כעת אנו מציגים בביטחון את סדרת LAC-17 זו עם איכות יפנית, אמינות, עמידות ודיוק ברמה הגבוהה ביותר כדי לענות על דרישותיכם.

מכונה לספירת מטבעות ואריזה בגלילים LAUREL LAC-17 היא בעלת הפעלה קלה להפליא וניתוח קל. המפעיל יכול לשלוט במכונה באופן אינטואיטיבי באמצעות 6 מקשי פונקציות וחיוג ריצה בלבד תוך צפייה במסך LCD בצבע גדול.

ההליך פשוט מאוד עבור על ידי לחיצה על מקש Mode בלבד, מצב הפונקציה משתנה ממצב ספירה למצב גלישה באופן אוטומטי.

בשל תצוגת ה- LCD הצבעונית החדשה הגדולה עם איורים והנפשות, קל מאוד לדעת על טעויות ואזהרות.

בנוסף, מגוון מבחר השפות זמין גם הוא. ניתן לבחור באופן חופשי שפה נוחה משלו כגון אנגלית, ספרדית, גרמנית וצרפתית.

LAC-17 מתהדרת במהירות עטיפה מקסימאלית של 40 גלילים לדקה ותשפר משמעותית את יעילות הפעולה בעבודת הטיפול במטבעות היומית שלכם.

LAC-17 תוכננה כמכונה ידידותית למשתמש. תפיסת עיצוב זו של המכונה מגדילה את התפוקה וממזערת את נטל ההפעלה.

LAC-17 מיועדת לתחזוקה קלה. על ידי פתיחת המכסה הקדמי והכריכה העליונה, המפעיל יכול להגיע בקלות לחלק הפנימי של המכונה כדי לבדוק ולנקות מבפנים.

LAC-17 היא בעלת זיהוי חכם ובודק את חומר המטבע בדיוק גבוה. חיישן זיהוי החומרים שפותח מצויד בתוך המכונה מזהה ודוחה מטבעות זרים ומטבעות מזויפים בדיוק גבוה באופן אוטומטי. בשל טכנולוגייה חדשה זו, מזהה LAC-17 סופר ועוטף מטבעות במדויק תוך שמירה על הפרודוקטיביות הגבוהה.

054-666-3458
ישפרו סנטר מודיעין - כתובת: האופה 8, כנ' א, 75703, מודיעין מכבים רעות
כל הזכויות שמורות לא.ק. בע"מ מכונות לספירת כסף וציוד לבנקים. אין להעתיק תכנים ותמונות מהאתר.
הצהרת נגישות