מכונה מקצועית למרכזי מזומנים - BPS-C2

מכונה מקצועית למרכזי מזומנים  - BPS-C2
מכונה מקצועית למרכזי מזומנים  - BPS-C2

משפחת מוצרי BPS-C2: ביצועים יוצאי דופן בכל מגוון

מכונה מקצועית למרכזי מזומנים - BPS-C2 מציעה פרודוקטיביות מעולה, אבטחה מירבית ועיצוב קומפקטי ואטרקטיבי עם רמה גבוהה מאוד של ידידותיות למשתמש. בנוסף, בחירה מתוך שלוש גרסאות - כמו גם מגוון רחב של תצורות - מאפשרת למערכות לעמוד בדרישות ספציפיות שיעלו את היעילות של תהליך ספירת ומיון המזומנים שלכם לרמה חדשה לגמרי.

בין אם אתם משתמשים במכונה בעסק או בסניף בנק, גלו איזו מערכת BPS-C2 היא הבחירה הטובה ביותר להגדלת הפרודוקטיביות של העסק שלכם ולהכנתכם לאתגרים עתידיים בספירה, מיון ועיבוד השטרות.

עם דור חדש של חיישנים, G+D מציב אמות מידה חדשות במחלקה של מכונה מקצועית למרכזי מזומנים קומפקטיות. התפוקה הגבוהה של BPS-C2 פירושה שניתן להגדיל את הפריון במידה ניכרת. השימוש בטכנולוגיות חדישות וניסיון רב שנים של G+D בתחום השולחנות עושים את כל ההבדל.


מכונה מקצועית למרכזי מזומנים - BPS-C2 - פלטפורמה אחת יתרונות רבים

משפחת BPS-C2 החדשה היא פלטפורמה ממנה תוכלו לבחור במדוייק את המערכת הדרושה לכם - המותאמת לאפליקציה הנדרשת ומותאמת לעסק שלכם. כל מערכת משלבת דיוק עם מהירות עקבית - במהלך ספירה, מיון, אימות ואפילו בעת קריאת מספרים סידוריים.


מכונה מקצועית למרכז מזומנים - BPS-C2 - מאפיינים מרכזיים

קלה יותר לשימוש: ארכיטקטורת תוכנה חכמה מבטיחה פעולה פשוטה ואינטואיטיבית
פרודוקטיביות גבוהה יותר: המהירות הגבוהה בעקביות של 1,050 שטרות בדקה בעת ספירה, מיון, אימות או קריאה של מספרים סידוריים
אבטחה גדולה יותר: חיישנים מהשורה הראשונה-מהירים, אמינים ומדויקים
כדאיות עתידית גדולה יותר: ממשקים רבים אפשריים מאפשרים למערכות BPS-C2 להשתלב בצורה מושלמת בנוף המערכת המתאים. כלים, יישומים ושירותי אינטרנט מתקדמים מאפשרים תהליכים יעילים וחסכוניים אף יותר.
ביצועים יוצאי דופן פוגשים גודל קומפקטי
מכונה מקצועית למרכזי מזומנים - BPS-C2 מציעה יעילות בצורתה הקומפקטית ביותר. שני תאי פלט מציעים מגוון אפשרויות למיון, כגון לפי ערך, כיוון או כושר ואם יש צורך בכרטיסים ליישום בבנק או מרכז מזומנים. יתרה מכך, החיישנים הטובים ביותר מסוגם מבטיחים אמינות מירבית לאימות ואיתור. כל זה הופך את BPS-C2-2 לבחירה הטובה ביותר לביצועים מובילים ולמוצר מועדף בבנקים מסחריים, קמעונאים, חברות המתנהלות עם כמויות מזומים.

על עיצוב המוצרים המעולה והידידותיות למשתמש, BPS-C2-2 זכתה בפרס העיצוב הגרמני 2018.

054-666-3458
ישפרו סנטר מודיעין - כתובת: האופה 8, כנ' א, 75703, מודיעין מכבים רעות
כל הזכויות שמורות לא.ק. בע"מ מכונות לספירת כסף וציוד לבנקים. אין להעתיק תכנים ותמונות מהאתר.
הצהרת נגישות